Gencan Bilişim Teknoloji Elektronik San. Tic. Ltd. Şti Kimdir ?


Sitemiz işlemlerini 6493 sayılı kanunun Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun faaliyetleri hakkında Yönetmeliğin 18. Maddesinin 1.fıkrasında yer alan ‘'kuruluş ödeme hizmetlerini Temsilci aracılığıyla yürütebilir. Kuruluş ile Temsilci arasında ki sözleşme yazılı olarak düzenlenir'' hükmü gereğince , Temsilcilik sözleşmemiz doğrudan T.C. Merkez bankası tarafından Lisans verilmiş olan Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ile aramızdaki temsilcilik sözleşmesi üzerine faaliyet göstermektedir. Bu faaliyet efaturaode.net sitemiz üzerinden yürütülür
Şirketimiz 2007 yılından beri Türkiye' nin 81 ilinde hizmet vermektedir.
Güçlü altyapısı ile sektöre yön vermekte ve yön vermeye devam etmektedir.
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır.
Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
Şirketimizin merkezi Türkiye' nin en yeşil şehri Bolu'dadır.
Gencan Bilişim olarak ilkemiz kurumsal ve bireysel müşterilerimizi her zaman öne çıkaracak yenilikler ile teknolojinin ve gereksinimlerin bir adım ilerisine taşımak .
Hayatları kolaylaştırmak . ve her daim güncel kalarak giderleri minimum seviyeye düşürerek daha kaliteli hizmet verilmesine katkı sağlamaktır.
Kurumsal faaliyetlerimizi PAYSTORE markamız altında. yetkili fatura ödeme merkezleri . eticaret ürün satışı yapan . oyun satışı ve oyun PIN satışı yapan farklı sektördeki firmalar için ürettiğimiz. müşterilerinize kendi bayi ağını oluşturmasına imkan sağlayan yazılımlar ile sürdürmekteyiz. Kurumsal müşterilerimiz arasında;
MOKA Ödeme Kuruluşu A.Ş
Faturavizyon Ödeme Kuruluşu A.Ş.
gibi sektöründe öncü ve yenilikçi yetkili ödeme kuruluşları ile birlikte birçok e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firma yer almaktadır.
Eticaret yazılımımız hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz 0 850 303 2 404